صادرات

بخش صادرات شرکت بلور و شیشه اصفهان همواره در ۲۴ ساعت شبانه و ۷ روز هفته نهایت تلاش خود را در جهت کسب رضایت مشتریان گرامی می نماید و نیز در سریعترین زمان ممکن، بهترین خدمات را به آنان با روشی بسیار مناسب و عالی ارائه می کند. این موضوع برای ما در این بخش بدین معنا است که مشتریان صادراتی ما ارزشمندترین دارایی ما می باشند.

در همین راستا با دارا بودن بخش بازاریابی و فروش صادراتی که متشکل از گروهی متخصص با تفکری مشتری مدار، کارکنانی هوشمند، آموزش دیده و با تجربه، محصولات با کیفیت در سطح جهانی، سیاست فروش و پیشرفته رو به جلو با قیمت هایی مقرون به صرفه و نیز رویکرد رضایت حداکثری از خدمات مشتریان، شرکت بلور و شیشه اصفهان به عنوان تولید کننده عمده محصولات بلورجات آشپزخانه با موفقیت کامل توانسته است که طیف گسترده ای از محصولات خود را در کنار رقبای قدرتمند این عرصه به بازارهای جهانی از جمله کشورهای آفریقایی شامل موزامبیک، کشورهای عضو اتحادیه اروپا مثل انگلستان، ایتالیا، پرتقال، دانمارک، اسپانیا، یونان، روسیه، اوکراین، لهستان، مولداوی، رومانی و بلغارستان عرضه نماید.

همچنین بازارهای عمده هدف ما در قاره آسیا شامل کشورهای هندوستان، پاکستان، افغانستان، سوریه، لبنان، کشورهای حوزه خلیج فارس شامل کویت، امارات متحده عربی و عمان، کشورهای حوزه آسیای میانه مثل ازبکستان، قزاقستان، قرقیزستان، تاجیکستان، ترکمنستان، آذربایجان، ارمنستان و گرجستان شکل گرفته است. در نهایت، شرکت بلور و شیشه اصفهان توانسته است محصولات برجسته و خوش نقش خود را به بازارهای دوردست آمریکای لاتین مانند کشورهای برزیل و مکزیک صادر کند.

لازم به ذکر است، در صورت داشتن هر گونه سئوال، نظر و یا پیشنهاد در خصوص بازاریابی و فروش صادراتی محصولات این شرکت، از شما تقاضا می گردد تا با شماره تلفن: ۷۲۹۱۵-۰۲۱ و یا نشانی پست الکترونیک: info@esfahanglass.com تماس حاصل فرمایید.

ما قطعا” از پاسخگویی به سئوالات ، برآورده شدن تقاضاها و نیازهای شما در سریعترین زمان ممکن بسیار خوشحال خواهیم شد.

ما را در شبکه های اجتماعی ذیل دنبال نمایید
[cn-social-icon]