فروش

واحد فروش داخلی شرکت بلور و شیشه اصفهان همواره سعی می کند تا بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد و نظرات مشتریان را به نحو احسن مد نظر قراردهد و به صورت مناسب تامین نماید.

در همین راستا تامین سبد کالای جذاب برای مشتریان عمده از وظایف این واحد است که با بهره گیری مستمر از نظرات مشتریان و نمایندگان فروش این شرکت، همواره تلاش می کند تا کالای مورد نظر مشتری در خط تولید قرار گرفته و در اختیار مشتریان گرامی گذاشته شود.

پرسنل فعال و با تجریه واحد فروش به طور منظم در تماس مستقیم با مشتریان در سطوح مختلف قرار داشته و برای رضایت خاطر آنها مجدانه تلاش می کنند.

تولیدات ویژه:
در چند سال اخیر تلاش واحد فروش داخلی شرکت بلور و شیشه اصفهان بر این منوال بوده است تا بر اساس سفارش و درخواست مشتریان خود محصولاتی خاص، شکیل و پر طرفدار را طراحی و روانه بازار مصرف محصولات سفارشی خود نماید. همچنین تولید محصولات شیشه ای مورد مصرف در سایر صنایع نظیر لوازم خانگی و آشپزخانه در دستور کار این شرکت قرار داشته و در نتیجه این صنایع می توانند ملزومات و قطعات شیشه ای مورد نیاز خود را که تاکنون از خارج تامین می کرده اند را به ما سفارش دهند.

لازم به ذکر است، در صورت داشتن هر گونه سئوال، نظر و یا پیشنهاد در خصوص بازاریابی و فروش صادراتی محصولات این شرکت، از شما تقاضا می گردد تا با شماره تلفن: ۷۲۹۱۵-۰۲۱ و یا نشانی پست الکترونیک: sales@esfahanglass.com تماس حاصل فرمایید.

ما قطعا” از پاسخگویی به سئوالات ، برآورده شدن تقاضاها و نیازهای شما در سریعترین زمان ممکن بسیار خوشحال خواهیم شد.

ما را در شبکه های اجتماعی ذیل دنبال نمایید
[cn-social-icon]